Konkurs/Wyniki: Wygraj zestawy nagród z filmu Bella i Sebastian 3!

Wszystkich fanów serii Bella i Sebastian razem z Monolith Films zapraszamy udziału w konkursie!


DO WYGRANIA: 

3 x zestaw: pojemnik śniadaniowy Bella i Sebastian 3 + butelka Equa Birds + maskotka pieska 

Bella i Sebastian - nagrody

Co należy zrobić, żeby wygrać? 

1. Odpowiedz na pytanie: O przyjaźni z jakim zwierzęciem najchętniej nakręciłabyś/nakręciłbyś film? Krótko uzasadnij.

2. Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

TWOJE ZGŁOSZENIE

Ja, niżej podpisany/-a wyrażam zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Movies Room Tomasz Rewers, ul. Radosna 23, 42-600 Tarnowskie Góry w celu udziału w konkursie. Prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji organizatora poprzez opublikowanie moich danych (w przypadku zwycięstwa) na stronie internetowej oraz stronie Facebook organizatora.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności. Zostałem/-am również poinformowany/-a o tym, że dane zbierane są przez Movies Room, o celu ich zbierania, dobrowolności ich podania, prawie do wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom w celach innych niż obsługa księgowa oraz korespondencyjna.

Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 11 czerwca do godz. 23:59. Autorów najciekawszych, zdaniem Redakcji, odpowiedzi, nagrodzimy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie we wtorek, 12 czerwca. Powodzenia!

NAGRODY TRAFIAJĄ DO UŻYTKOWNIKÓW: 

Aldona Nowacka 

19misiekk

Krystyna Walczyk

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt pod adresem: [email protected].

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – będziemy tam na bieżąco informować o kolejnych konkursach.


Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Julia pisze:

Bella jest bardzo opiekuńczą psiną i pomocną bardzo chciałabym występować bo ona jest prawdziwą psią przyjaciółką

Julia pisze:

Ja chciałabym z bellą występować bo jest prawdziwą psią przyjaciółką

Julia pisze:

Ja chciałabym występoać z Bellą bo Mi się podoba jej cecha.🐶

Julia pisze:

Ja chciałabym nakręcić film z Bellą bo jest mądra .Bella jest bardzo ładnym psem i chcę dodać jeszcze że pokazuje jaki pies jest oddany dla człowieka swoją miłością

Julia synoś pisze:

Chciałabym z Bellą nagrać film ponieważ jest mądra opiekuńcza i piękna bardzo podoba mi się Belli rasa ma dobre serce dla właścicieli

Julia Synoś pisze:

Kto wygrał konkurs?

Paulina Grochowska pisze:

Kto wygrał konkurs? Wiadomo już?

Paulina Grochowska pisze:

Kto wygrał

Paulina Grochowska pisze:

Kto wygrał ?

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?