Wyniki: Wygraj muzykę z filmu Król Lew!

Wraz z Universal Music zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie!

DO WYGRANIA:

8x Muzyka z filmu Król Lew!

NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Angelika Krasna

Adrian Mikołajczyk

Filip Ząbkowski

Tomasz Świętlicki

Jakub Lewandowski

Anna Lewar

Grześ Piwocki

Michał Rugała

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


Fot. Kadr z filmu Król Lew

„Król Lew” to mieszanka akcji i humoru w niepowtarzalnej oprawie muzycznej, która niezmiennie zachwyca kolejne pokolenia widzów na całym świecie! Na albumie z muzyką z filmu znajdziemy wielkie przeboje w wykonaniu obsady („Hakuna Matata”, „Krąg życia”), ale także dwie nowe kompozycje – „Spirit” w wykonaniu Beyonce oraz „Never too late” Eltona Johna. Wśród twórców ścieżki dźwiękowej znajdziemy osoby zaangażowane przy produkcji muzyki do animacji Disneya z 1994 roku, a wśród nich jedyny, niepowtarzalny Elton John, autor tekstów Tim Rice oraz kompozytor – legenda, Hans Zimmer.

Dołączyli do nich: Pharrell Williams i Donald Glover, wybitni wykonawcy i producenci młodszego pokolenia. Muzyczna historia Simby to klasyka gatunku, komponowana i aranżowana przez najwybitniejszych twórców, w błyskotliwych wykonania światowych gwiazd, z etnicznymi motywami muzyki afrykańskiej. To muzyka prosto ze spalonej słońcem, a jednak tętniącej życiem, mówiącej mądrym głosem natury – Lwiej Ziemi. Zapraszamy w podróż!

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?