Polacy walczą o rolę w Gwiezdnych wojnach. Udany skecz SNL Polska?

SNL Polska to cotygodniowe show, które emitowane jest w soboty o 21 na platformie streamingowej Showmax. Program zadebiutował 2 grudnia 2017 roku. Nagrywany jest na żywo z udziałem publiczności i składa się ze skeczy odgrywanych przez grupę aktorów. W show występują również gościnnie gwiazdy – aktorzy, piosenkarze czy osobistości, które pełnią rolę gospodarza danego odcinka.

W drugim odcinku SNL Polska, rodzimej wersji popularnego amerykańskiego show, przedstawiono skecz prezentujący casting polskich gwiazd do ról Dartha Vadera, Luke’a Skywalkera, księżniczki Lei, Chewabaki oraz Hana Solo. Na przesłuchaniu pojawili się między innymi: zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk, youtuber Igor Leśniewski, kabareciarz Igor Kwiatkowski, celebryta Michał Piróg oraz aktorzy Paweł Małaszyński, Marta Wierzbicka, Jakub Gierszał, „Marcin Dorociński”, „Piotr Fronczewski” i „Wojciech Cejrowski”. 

https://www.youtube.com/watch?v=vqmNKZY7qak

Zobacz również: LIDL w ramach promocji rozdaje zezowate i pokraczne figurki postaci ze świata Gwiezdnych wojen

Amerykańskie Saturday Night Live to program telewizyjny stacji NBC, który istnieje od 1975 roku. Doczekał się ponad 40 sezonów.

gierszal vader snl polska showmax 820x490

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: youtube.com/SNLPolska

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?