Half- Life 3 wita uczestników Gamescomu!

Nikomu kto interesuje się grami nie trzeba pewnie zbyt dużo opowiadać na temat trzeciej części gry Half-Life. Dwójka została wydana już 12 lat temu, trójki nikt nigdy nie zapowiadał i pewnie nieprędko to zrobi, jednak gra już obrosła legendą. Organizatorzy targów Gamescom, które rozpoczynają się jutro w niemieckiej Kolonii, postanowili wykorzystać ten fakt, witając odwiedzających takim banerem:

Zobacz również: Mafia III- zwiastun gry na targi Gamescom

Baner przygotowały firmy Spieletipps i GIGA Games. Jego treść jest jak najbardziej prawdziwa bowiem mówi Half-Life: 3 Redakteure, Die Es Damals Gespielt Haben, co oznacza, że wspomniane firmy mają w swoich szeregach trzech pracowników, którzy zagrali kiedyś w Half-Life’a.

źródło: IGN / ilustracja wprowadzenia: IGN

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?