Advertisement
Advertisement

The Mandalorian w październikowej zapowiedzi Monday Night Football

Monday Night Football wykorzystuje zbierzności pomiędzy zawodnikami footballu amerykańskiego ligi NFL i głównym bohaterem The Mandalorian.

W jednej z październikowych zapowiedzi programu Monday Night Football (o tematyce sportowej, obejmującego transmisje poniedziałkowych meczy footballu amerykańskiego ligi NFL), wykorzystano serial The Mandalorian. Porównano w nim graczy do Din Djarina, nawiązując do podobnych części strojów, pomiędzy bohaterem i zawodnikami, a także kilku innych cech. Użyto również ciekawych gier słownych. Lektorem w zapowiedzi jest Giancarlo Esposito, który to wciela się w serialu w postać Moffa Gideona.

 Zobacz również: Kim jest Bo-Katan z nowego odcinka The Mandalorian? Postać pojawiła się już w uniwersum kilkukrotnie

Głównym bohaterem serialu The Mandalorian jest Din Djarin, tytułowy Mandalorianin. Jego zadaniem jest przekazanie tajemniczej istoty pod opiekę Zakonu Jedi. Drugi sezon serialu jak dotąd opowiada o tychże poszukiwaniach. Premiery kolejnych odcinków odbywają się co tydzień w piątek.


Źródło: twitter.com/ Ilustracja wprowadzenia: Fot. Materiały prasowe

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?