Filmowy Han Solo opóźniony o ponad pół roku?

Łotr 1, podobnie jak zeszłoroczne Przebudzenie Mocy, zdołał prześcignąć wszelką konkurencję w zestawieniu Box Office. Świąteczny okres sprzyjał zyskom najnowszej produkcji Lucasfilm, dlatego też Epizod VIII trafi do kin również w grudniu. Po nim, w maju 2018, na ekranach miał zawitać kolejny spin-off serii, poświęcony w całości postaci Hana Solo, w którego wcieli się lden Ehrenreich. Wygląda jednak na to, że wyniki finansowe Łotra przekonały włodarzy wytwórni, na czele z samą Kathleen Kennedy, do przesunięcia premiery i tego filmu na okres przedświąteczny, kiedy zarabiają nie tylko kina, ale i sklepy z wszelkiej maści gażdżetami filmowymi!

han 12

Wszelkie oficjalne informacje publikowane przez Disney nie zawiarają już żadnej bliżej określonej daty filmu, poza datą „2018”. Przeniesienie daty premiery filmu jest zatem niemal pewne. Pozostaje nam jedynie czekać na potwierdzenie tych informacji przez Disneya. Zapewne nastąpi to w przeciągu najbliższych tygodni. 

Zobacz również: Han Solo – Disney szuka aktorów drugoplanowych i statystów

Alden EhrenreichFot. mat. prasowe

Untitled Han Solo Star Wars Anthology Film ma już obsadzone role główne. Główną zagra znany z Ave, Cezar! Alden Ehrenreich, w Lando Carlissiana wcieli się Donald Glover, natomiast główna rola kobieca przypadła w udziale Emilii Clarke. Film będzie mieć premierę w 2018 roku. 

Źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?