Ant-Man and the Wasp – zdjęcia rozpoczną się już w czerwcu!

W miarę rozrastania się filmowego Uniwersum Marvela otrzymujemy stale informacje dotyczące daty rozpoczęcia zdjęć do kolejnego filmu wytwórni. Właśnie potwierdzone zostało, że planowany pierwszy klaps na planie Ant-Man and the Wasp będzie miał miejsce już w czerwcu tego roku! Na ten moment nie wiemy jeszcze w jakich dokładnie lokalizacjach kręcone będą zdjęcia, ale na pewno produkcja powróci do Pinewood Atlanta Studios, gdzie kręcony był również Ant-Man.

ant man3

Obsada: Paul Rudd powróci jako Scott Lang/ Ant-Man, Evangeline Lilly jako Hope van Dyne/ Wasp oraz Michael Pena w roli Luisa. Nie wiemy jeszcze czy do sequela powrócą pozostałe postaci z pierwszej części filmu. Michael Douglas wspominał, że bardzo chciałby ponownie pojawić się w produkcji, chociaż jego rola na pewno byłaby w porównaniu do pierwszego filmu bardzo ograniczona. Krążą również plotki o podpisaniu przez Sharon Stone kontraktu z Marvelem obejmującego zagranie przez nią w przyszłym filmie wytwórni tajemniczej bohaterki. Jedną z realnych możliwości jest wcielenie się aktorki w pierwszą Wasp – żonę Hanka Pym’a oraz matkę Hope. Ta informacja nie została jednak jak na razie potwierdzona.

the wasp almost made it into captain america civil war social

Zobacz również: Łotr 1. powiązany z Atakiem Klonów?! Zaskakujące odkrycie fanów!

Reżyserem filmu ponownie będzie Peyton Reed, nad scenariuszem pracują Andrew Barrer i Gabriel Ferrari, którym pomaga również Paul Rudd. Producentem wykonawczym widowiska jest Kevin Feige. Film wejdzie na ekrany naszych kin już 6 lipca 2018 roku!

Źródło: movieweb.com/ Ilustracja wprowadzenia: dailymotion.com

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?