Avengers: Infinity War – Peter Dinklage odegra kluczową rolę w filmie i jego kontynuacji!

Wygląda na to, że aktor znany nam najlepiej z roli Tyriona Lannistera z Gry o Tron, planuje zrehabilitować swój kiepski występ w filmie X-Men: Przeszłość, która nadejdzie! Wszystko wskazuje na to, że zrobi to rolą w produkcji z góry skazanej na powodzenie, a więc Avengers: Infinity War oraz kolejnych niezatytułowanych jeszcze Avengers: 4!

peter

Według bieżących doniesień, aktor odegra w obydwu filmach kluczową rolę. Właśnie prowadzone są rozmowy w tym temacie, ale już możemy stwierdzić, że Infinity War zapowiada się na coraz lepsze widowisko – o ile to jeszcze w ogóle możliwe. Dinklage, który w związku z przerwą w kręceniu kolejnych odcinków Gry o Tron będzie mieć dużo wolnego czasu w swoim grafiku wypadających właśnie w trakcie kręcenia zdjęć do kolejnych Avengers – może się im poświęcić bezgranicznie! 

inf

Szczegóły postaci nie są jak na razie znane, ale fani snują już przypuszczenia w kogo aktor może się wcielić. Jeśli w filmie pojawi się wreszcie Adam Warlock, być może bohaterem granym przez Dinklage’a będzie towarzyszący mu troll Pip. Jako drugą możliwość przedstawiona została rola superzłoczyńcy George’a Tarletona (M.O.D.O.K.). Czy tak właśnie się stanie, czy twórcy mają dla aktora jeszcze inne zadanie – liczymy, że okaże się to niebawem! 

pip

Zobacz również: Will Smith zasili remake Dumbo?

Premiera Avengers: Infinity War planowana jest na 4 maja 2018 roku, a zdjęcia do filmu rozpoczną się już w przyszłym miesiącu!

Źródło: comicbookmovie.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?