Michael Jackson: W poszukiwaniu Nibylandii – zapowiedziano telewizyjną biografię Króla Popu!

Już za miesiąc w Los Angeles ruszają zdjęcia do telewizyjnej biografii Michaela Jacksona zatytułowanej Michael Jackson: Searching for Neverland [Michael Jackson: W poszukiwaniu Nibylandii].

Zobacz również: Wichry Zimy George’a R.R. Martina w tym roku?! Autor Gry o Tron komentuje!

Film ma być ekranizacją książki z 2014 roku pod tytułem Remember the Time: Protecting Michael Jackson in His Final Days. Książka ta składa się ze wspomnień ekipy ochroniarzy Jacksona – Billa Whitfielda i Javona Bearda i to właśnie z ich punktu widzenia ma być opowiedziana historia w filmie. Whitfield ma być grany przez gwiazdę serialu Walking Dead – Chada L. Colemana a w Króla Popu ma się wcielić Navi -znany zawodowy sobowtór Jacksona. Można się spodziewać, że produkcja kanału Lifetime skupi się na ostatnich latach życia gwiazdy popu, kiedy musiał on przemieszczać się z miejsca na miejsce, w dramatycznej próbie ucieczki przed wszędobylskimi paparazzi.

Jeżeli chcecie przekonać się jak dobrze Navi wpasuje się w tytułową rolę, która będzie dla niego debiutem aktorskim, poniżej możecie zobaczyć jeden z jego występów, podczas których naśladował on Jacksona na scenie w Auckland, największym mieście Nowej Zelandii, w maju 2015 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=5UQiW3UCzvE

Źródło: belfasttelegraph.co.uk/ Ilustracja wprowadzenia: rollingstone.com

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?