Shazam! – twórca San Andreas reżyserem filmu DC?!

Kilka dni temu doszło do spotkania włodarzy Warner Bros. Pictures i DC Comics z aktorem Dwaynem Johnsonem i producentem widowiska Shazam!. Po spotkaniu obie strony wyrażały się w samych superlatywach na temat nadchodzącego filmu, którego gwiazdą, wcielającą się w postać Black Adama, będzie oczywiście The Rock. Otwarcie mówiono też o zmianie kierunku, w jakim szły będą filmy wchodzące w skład DC Extended Universe. Johnson wraz z producentem Hiramem Garcią obiecywali wtedy też inne ważne ogłoszenia, związane z filmami DC Films.

Istnieje przypuszczenie, iż reżyserem filmu Shazam! zostanie Brad Peyton, a przemawia za tym kilka czynników. Geoff Johns, czyli osoba odpowiedzialna za kształt nadchodzących filmów na podstawie komiksów DC Comics, tuż po wspomnianym spotkaniu zaczął obserwować kilka nowych osób na Twitterze. A są nimi osoby związane z firmą produkcyjną The Rocka oraz właśnie Brad Peyton. Co więcej, reżyser współpracował z główną gwiazdą projektu już dwukrotnie. Były to filmy Podróż na tajemniczą wyspę i San Andreas. Panowie zapowiedzieli też chęć stworzenia sequela San Andreas oraz ekranizacji gry Rampage.

Juan Hugo Martinez Black Adam

To nie pierwsza sytuacja, gdy aktorzy, reżyserzy czy producenci zaczynają śledzić siebie nawzajem w mediach społecznościowych. Jednak bardzo często taki zabieg nie wiąże się z okazaniem sympatii czy podziwu, a właśnie z podjęciem współpracy w najbliższej przyszłości. Tak było chociażby z Joe Manganiello i obsadzeniem go w roli Deathstroke’a w filmie The Batman. Zatem czy Brad Peyton faktycznie zostanie reżyserem filmu Shazam!? Tego jeszcze nie wiemy, jednak jest to bardzo prawdopodobne i pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie ze strony DC Films.

Źródło: ScreenRant.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?