American Violence – zwiastun nowego filmu z Denise Richards

Najseksowniejsza aktorka przełomu wieków, dziewczyna Jamesa Bonda oraz uczestniczka jednej z najbardziej zmysłowych scen miłosnych w historii kinematografii nie pozwala o sobie zapomnieć. Denise Richards, bo o niej tu mowa, pokazuje, że wciąż potrafi zaintrygować widza swoją obecnością na ekranie. Tym razem przyjdzie jej wcielić się w panią psycholog na potrzebę filmu American Violence. Aktorka odegra rolę specjalistki, której przyjdzie zdecydować, czy należy wymierzyć karę śmierci oskarżonemu o zabójstwo zbrodniarzowi. W tym celu pani doktor przeprowadzi ze skazańcem długą rozmowę, w której dowie się, że jego upadek moralny wcale nie był taki jednoznaczny i być może nie zasługuje on na pozbawienie życia.

https://www.youtube.com/watch?v=Ec9EtyUo48g

Powyżej możecie obejrzeć zwiastun tego thilleru dramatyczno-etycznego. Warto odnotować, że prócz cudownej Denise Richards zobaczymy też znanego z Nienawistnej ósemki Bruce’a Derna, regularnego aktora Quentina Tarantino – Michaela Pare’a oraz futbolowca Roba Gronkowskiego, którego mogliśmy już oglądać chociażby w przebojowym Madden The Movie. American Violence reżyseruje Timothy Woodward Jr. mający w dorobku takie dzieła jak Dobry, zły i martwy, Traded czy Decommissioned. Jego najnowszy film trafi do dystrybucji płytowej oraz cyfrowej 3 lutego 2017 roku. Poniżej jeszcze możecie rzucić okiem na plakat obrazu. Bardzo czekacie na premierę?

american violence, plakat, denise richards

Zobacz również: Rosario Dawson kontra Katherine Heigl w zwiastunie Unforgettable!

źródło: manlymovie.net / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna filmu

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?