Woody Harrelson poznał swoją rolę w filmie Han Solo! Jest nią postać ze starego kanonu!

Od momentu ogłoszenia informacji, iż Woody Harrelson wystąpi w filmie Han Solo, nie ustają spekulacje na temat tego, w kogo mógłby wcielić się gwiazdor. Najdonioślejsze plotki wskazywały na postać Garrisa Shrike’a, który swego czasu nauczył Hana Solo całego szmuglerskiego fachu. I plotki się potwierdziły! Harrelson ujawnił bowiem w wywiadzie dla portalu Variety, że to właśnie w Shrike’a przyjdzie mu się wcielić w najbliższym czasie.

14843163371woddy harrelson in zombieland

Zobacz również: Cała saga Gwiezdnych Wojen w jednym zwiastunie?! Epickie wideo!

Garris Shirke po raz pierwszy pojawił się w noweli pt. Rajska pułapka autorstwa A.C. Crispin w 1997 roku. Powieść ta opowiada o młodzieńczych latach Hana Solo, a jej akcja osadzona jest na 10 lat przed Nową Nadzieją. Warto zwrócić również uwagę na fakt, iż w Rajskiej pułapce Shirke spotyka głównego bohatera 10 lat po tym, jak po raz pierwszy było im dane uścisnąć dłoń. Jeśli zatem Lucasfilm i Disney będą się wzorować na tejże książce, to możemy spodziewać się podobnego zabiegu fabularnego. Choć kto ich tam wie – przecież te tak zwane „Legendy” mają tak „wielkie” znaczenie dla nowego właściciela uniwersum …

Oficjalna data premiery niezatytułowanego jeszcze filmu, którego roboczo nazywamy Han Solo, ma się odbyć 25 maja 2018 roku. Nie wiemy natomiast czy na pewno będzie ona miała wtedy miejsce, gdyż po sieci nadal krążą niepotwierdzone plotki o przesunięciu pierwszych pokazów na okres zimowy tegoż roku.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: kolaż movieweb

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?