Avengers: Infinity War – Drax pojawi się w filmie! Zdjęcia do produkcji właśnie się rozpoczęły!

Zdjęcia do widowiska Avengers: Infinity War, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozpoczęły się dokładnie dzisiaj! Cały projekt spowity jest ścisłą tajemnicą – nawet aktorzy, którzy od dawna wiedzą o swoim występie w filmie, nie otrzymali jeszcze swoich kopii scenariusza! Wygląda to tak również w przypadku Elizabeth Olsen oraz Jeremy’ego Rennera, którzy potwierdzili wczoraj, że nie wiedzą jeszcze nic na temat losów swoich bohaterów. Na pewno niedługo się to zmieni, ponieważ aktorka wcielająca się w Scarlet Witch wejdzie na plan zdjęciowy w kwietniu.

renner olsen

W ostatnim dniu przez startem zdjęć zaangażowana została do filmu jednak kolejna postać – znany nam ze Strażników Galaktyki Drax Niszczyciel. Dave Bautista pochwalił się angażem na Tweeterze, pod wywiadem wspomnianej wyżej pary aktorów. Pozwala nam to sądzić, że w filmie pojawią się być może wszyscy Strażnicy, a sceny z ich udziałem zostaną nakręcone w pierwszej kolejności, ponieważ Bautista potwierdził rozpoczęcie swoich zdjęć już dzisiaj! 

DaveBautista 1

Zobacz również: Woody Harrelson poznał swoją rolę w filmie Han Solo! Jest nią postać ze starego kanonu!

Premiera Avengers: Infinity War odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?