The Comedian – fragment nowego filmu z Robertem De Niro

W sieci zadebiutował fragment nadchodzącej komedii pt. The Comedian. W roli głównej zobaczymy Roberta De Niro. Krótki fragment filmu znajdziecie poniżej.

Zobacz również: The Wizard of Lies – Robert De Niro w zwiastunie nowego filmu HBO

Podstarzała ikona stand-upu, Jackie dni świetności ma już za sobą. Pomimo jego starań i komediowego geniuszu, widownia wciąż pamięta go jedynie jako postać, którą niegdyś grał w telewizji. Będąc już ciężarem dla swojego młodszego brata oraz jego żony, Jackie zostaje jeszcze skazany na prace społeczne za zaatakowanie jednego z widzów. W tym czasie, poznaje Harmony, córkę odpychającego magnata z Florydy i oboje zaczynają szukać w sobie inspiracji, co zaowocuje niespodziewanymi konsekwencjami. 

W obsadzie znaleźli się również: Danny DeVito, Patti LuPone, Leslie Mann, Harvey Keitel, Billy Crystal. Reżyserem filmu jest Taylor Hackford (Adwokat Diabła, Ray), a scenarzystami Jeff Ross oraz Richard LaGravanese. 

the comedian plakat

The Comedian będzie miał światową premierę 13 lutego.

Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?