Zobaczcie reklamę na Superbowl autorstwa braci Coen!

Autorzy takich kinowych hitów jak To nie jest kraj dla starych ludzi czy Fargo ciągle pokazują, że są w świetnej formie! Tym razem stworzyli reklamę nowego modelu Mercedesa, przygotowaną specjalnie na Superbowl – finał ligi futbolu amerykańskiego NFL. Jest to najważniejsze wydarzenie sportowe w USA, którego transmisję ogląda często ponad 100 milionów widzów! Nic więc dziwnego, że firmy walczą o to by to właśnie ich materiał zobaczyli i zapamiętali ludzie zgromadzeni wtedy przed telewizorami. 

Zobacz również: The Belko Experiment – kolejny zwiastun thrillera!

Oczywiście każda sekunda jest na wagę złota więc stworzenie krótkiego, ale niezapomnianego obrazu jest wysoce pożądane. To powoduje, że producenci często sięgają po profesjonalnych filmowców i gwiazdorską obsadę. Dzięki temue seans reklam staje się prawie równie wartościowym widowiskiem, co sam finał NFL. Poniżej możecie zobaczyć trwający nieco ponad minutę materiał stworzony na tegoroczny Superbowl zatytułowany Easy Rider.

https://www.youtube.com/watch?v=BvHFM8c7cPM

Źródło: cinemablend.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe.

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?