Advertisement
Advertisement

Kluczowe sceny do Black Panther będą kręcone w Korei Południowej

Studio Marvel rozpoczyna kręcenie kluczowych scen do Black Panther już w marcu tego roku, w Busan. Koreański oddział Walta Disneya ogłosił, że zdjęcia potrwają 2 tygodnie w portowym mieście, znanym z organizowania Busan International Film Festiwal, największego wydarzenia filmowego w Azji. Azjatycka sceneria będzie tłem dla efektownych pościgów samochodowych. Co więcej, nie jest to pierwsze przeniesienie się Disneya na koreański plan zdjęciowy. Przypomnijmy, że w Seulu była kręona część zdjęć do Avengers: Czas Ultrona.

Zobacz również: Black Panther – poznajcie pełną obsadę i pierwszy opis filmu!

blek panter

W obsadzie znajdują się: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Letitia Wright, Winston Duke, Florence Kasumba i Sterling K. Brown. Wytwórnia potwierdziła też, że Andy Serkis powróci w roli Ulyssesa Klawa, a rolę ojca głównego bohatera, T’Chaki, powtórzy John Kani.

Opis filmu brzmi następująco: Black Panther kontynuuje opowieść o T’Challi, który po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów powraca w rodzinne strony, do odizolowanego, technologicznie zaawansowanego, afrykańskiego państwa Wakandy, aby stać się królem. Jednakże na radarze zaczynają pojawiać się kolejni wrogowie, a T’Challa jako król, jak i Black Panther, zostaje wystawiony na próbę i wciągnięty w konflikt, który stawia los Wakandy i całego świata w niebezpieczeństwie.

Premiera filmu zaplanowana jest na 16 lutego 2018.

Źródło: materiały prasowe/ Ilustracja wprowadzenia: hollywoodreporter.com

Stały współpracownik

Entuzjasta kina oraz pasjonat Box Office. W wolnym czasie prowadzi statystki międzynarodowych wyników finansowych filmów. Student Szkoły Głównej Handlowej.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?