Advertisement
Advertisement

Piękna i Bestia- świetny wynik przesprzedaży biletów!

Według serwisu filmowego Fandango zajmującego się analizą sprzedanych biletów, weekendowe otwarcie Pięknej i Bestii jest prognozowane w granicach 145 milionów dolarów. Jest to wyższy wynik, niż otwarcie Gdzie jest Dory. Przypomnijmy, że historia zapominalskiej rybki zarobiła w weekend otwarcia 135 milionów dolarów, co przełożyło się na ostateczny wynik, wynoszący 486 milionów dolarów,  czyniąc animowany film Disneya najlepiej zarabiającą produkcją sezonu letniego. Czy najnowsza produkcja Disneya ostatecznie osiągnie podobny rezultat, tego przekonamy się już w marcu.

Zobacz również: Piękna i Bestia – nowy plakat promujący film!

piekna i bestia

Opis filmu: Piękna i Bestia przestawi fantastyczną podróż Belle, błyskotliwej, uroczej i niezależnej młodej kobiety, która zostaje więźniem pewnego przerażającego potwora w ogromnym zamczysku. Pomimo jej początkowych leków, bohaterka zaprzyjaźnia się z zaczarowaną służbą posiadłości i uczy się patrzeć poza pozory, mianowicie odkrywa prawdziwego eleganckiego księcia skrywającego się w ohydnej z zewnątrz bestii.

Obsada widowiska: Emma Watson – Belle, Dan Stevens – Bestia, Luke Evans – Gaston, Kevin Kline – Maurice, Josh Gad – Lefou, Ewan McGregor – Lumiere, Stanley Tucci – Maestro Cadenza, Ian McKellen – Cogsworth i Emma Thompson – Mrs. Potts.

Premiera filmu odbędzie się już 17 marca!

Źródło: pro.boxoffice.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Stały współpracownik

Entuzjasta kina oraz pasjonat Box Office. W wolnym czasie prowadzi statystki międzynarodowych wyników finansowych filmów. Student Szkoły Głównej Handlowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?