Advertisement
Advertisement

Strażnicy Galaktyki 2 – reżyser o castingu do roli Ayeshy oraz współpracy przy Avengers: Infinity War

James Gunn, reżyser Strażników Galaktyki 2, ujawnił szczegóły castingu na nowego przeciwnika strażników, Ayeshy. Poniżej zamieszczamy wypowiedź Gunna na temat castingu do roli Ayeshy.

Od samego początku przeczuwaliśmy, że w rolę Ayeshy powinna wcielić się Elizabeth Debicki, znana miedzy innymi z The Night Manager. Jest ona doskonałą aktorką. Kiedy przyszła na casting, wypadła zaskakująco dobrze. Oprócz niej przesłuchałem tylko jeszcze jedną osobę, która również była niesamowita. Nie powiem, o kogo chodzi, lecz pomimo jej talentu zdecydowałem się wybrać Elizabeth, która jest stworzona do tej roli. Pasuje do niej tak samo dobrze jak Dave Bautista do roli Draxa oraz Pom Klementieff do roli Mantis. Jestem pewien, że są oni stworzeni do tych ról i nie ma nic bardziej ekscytującego, niż znalezienie tych osób na castingu

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki vol. 2 – rewelacyjny spot z Super Bowl i plakat filmu!

ayesha

Gunn wspomniał również co nieco na temat nadchodzącej produkcji Avengers: Infinity War. Wyjawił, że współpracuje z braćmi Russo oraz Kevinem Feige w celu wdrożenia jego postaci ze Strażników Galaktyki do uniwersum Avengers.

Jestem producentem wykonawczym Avengers: Infinity War i wraz z braćmi Russo oraz ekipą Marvela ciężko pracujemy, aby każda z moich postaci wdrożonych do tego projektu posiadała tyle samo wdzięku i humoru, co w moich filmach. Każdego dnia rozmawiam z aktorami i wspólnie dbamy o to, aby ta produkcja była niesamowitym doświadczeniem

infinity war

Opis filmu: W rytm Awesome Mixtape #2 Strażnicy Galaktyki Vol. 2 kontynuują przygody tytułowej drużyny. Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków – Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Obsada filmu: Chris Pratt – Star Lord / Peter Quill, Zoe Saldana – Gamora, Dave Bautista – Drax, Vin Diesel – Groot, Bradley Cooper – Rocket, Michael Rooker – Yondu, Karen Gillan – Nebula oraz Sean Gunn – Kraglin. Nowymi twarzami są: Pom Klementieff – Mantis, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan i Kurt Russell – Ego.

Producentem filmu Strażnicy Galaktyki Vol. 2 jest Kevin Feige. Z kolei funkcję producentów wykonawczych pełnią Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz, Nik Korda i Stan Lee. Film pojawi się w polskich kinach już 5 maja 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustacja wprowadzenia: GettyImages

Stały współpracownik

Entuzjasta kina oraz pasjonat Box Office. W wolnym czasie prowadzi statystki międzynarodowych wyników finansowych filmów. Student Szkoły Głównej Handlowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?