X-Men: Supernova – opis fabuły, nowy tytuł oraz data rozpoczęcia zdjęć!

W tym roku świat X-Menów rozpieszcza nas ilością projektów, zarówno kinowych, jak i telewizyjnych. Oczywiście najbardziej wyczekiwanym przez nas w tym momencie jest widowisko Logan: Wolverine, który pojawi się w naszym kinach już w marcu. Kolejny projekt, do którego zdjęcia rozpoczną się już w tym roku, był dla nas do tej pory wielką tajemnicą. Teraz jednak dotarło do nas kilka nowych szczegółów! Jedną z informacji jest nowy roboczy tytuł X-Men: Supernova, który film otrzymał na czas kręcenia zdjęć, brzmi on X-Men: Teen Spirit. Tytuł ten wydaje się odpowiedni dla historii, która rozpoczęła się w bezpośrednio go poprzedzającym X-Men: Apocalypse. Pierwszy opis fabuły wygląda zatem następująco:

Zgromadzeni przez Profesora Xaviera w celu obrony świata, który zarówno się ich boi oraz nienawidzi, X-Meni stoczyli niezliczoną ilości bitew. Ich drużyna wypełniała międzygalaktyczne misje oraz razem pokonywała wielokrotnie potężniejszych wrogów, ale nic nie było w stanie przygotować ich na zagrożenie, któremu muszą obecnie sprostać. Jean Grey nabyła bowiem trudną do pojęcia moc, która z czasem przejęła kontrolę nad jej ciałem i umysłem, wyzwalając cały ogrom swojej potęgi. Teraz muszą oni zdecydować, czy życie ich koleżanki warte jest ryzyka unicestwienia całego wszechświata!

jean

Wygląda więc na to, że tak jak mogliśmy podejrzewać, historia z najnowszego filmu zostanie oparta na Dark Phoenix – co ciekawe, motyw ten pojawił się już kilka lat temu w X-Men: Ostatni Bastion! Została podana również oficjalna data premiery zdjęć, które rozpoczną się 15 czerwca 2017 roku, choć początkowo ich start planowany był już na maj.

X Men Apocalypse Trailer 1 Cyclops

Zobacz również: Logan: Wolverine – Rosomak wkurza się w pierwszym fragmencie filmu

Nie wiadomo na razie nic na temat reżysera, ani obsady widowiska, chociaż prawdopodobnie powrócą na plan aktorzy wprowadzeni w X-Men: Apocalypse. Pozostaje nam czekać na kolejne szczegóły!

Źródło: screenrant.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?