Nietykalni Bryan Cranston i Kevin Hart na pierwszym zdjęciu z remake’u francuskiego hitu!

Jakiś czas temu informowaliśmy, że reżyserem anglojęzycznego remake’u francuskich Nietykalnych został Neil Burger (Iluzjonista), a w głównych rolach wystąpią znany z Breaking Bad, Bryan Cranston oraz komik Kevin Hart. Obecnie produkcja filmu o tytule Untouchable zmierza ku końcowi, a Hart postanowił podzielić się takim o to zdjęciem na Instagramie:

Praca z Bryanem Cranstonem była absolutnie niewiarygodna. Nie mogę się doczekać, aż obejrzycie nasza wersję filmu. – pospisał fotografię Hart.

Nietykalni to historia oparta na faktach. Francuski arystokrata (Cranston) po wypadku zostaje przykuty do wózka. Zatrudnia opiekuna (Hart), który staje się nie tylko towarzyszem, ale i przyjacielem, z którym na nowo odkrywa uroki życia, mimo ewidentnych przeciwności losu. Oprócz Cranstona i Harta w obsadzie pojawią się również: Nicole Kidman, Genevieve Angelson oraz Aja Naomi King. 

Francuski film został wyreżyserowany przez Oliviera Nakache i Erica Toledo w 2011 roku i stał się w krótkim czasie jednym z największych kasowych sukcesów francuskiego kina. Obraz zarobił w sumie 426 milionów dolarów. W główne role wcielili się Francois Cluzet i Omar Sy.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: philly.com

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?