Patryk Vega nakręci film o lekarzach

Jak już wiadomo, reżyser Nowych porządków i Niebezpiecznych kobiet nie stanie za kamerą kolejnej części Pitbulla. Po kłótni z producentem Patryk Vega całkowicie odciął się od dalszych prac nad marką. Jednakże na brak zajęć na pewno nie będzie mógł narzekać. Już 15 lutego pojawi się jego najnowsze dzieło, krótkometrażowy Czerwony punkt z Ewanem McGregorem w obsadzie. Prócz tego Vega przygotowuje jeszcze przynajmniej 3 inne projekty filmowe, z czego najbliższy zagości na ekranach polskich kin 29 września 2017 roku.

Zobacz również: czy Pitbull bez Patryka Vegi będzie lepszy?

W wywiadzie opublikowanym na polskatimes.pl filmowiec przyznał, że będzie to obraz opowiadający o polskiej służbie zdrowia. Innymi słowy, policjantów zastąpią lekarze, lecz nie zmieni się estetyka. To wciąż ma być bezkompromisowe, szczere spojrzenie, odsłoniające często niewygodną prawdę na temat działania współczesnych szpitali, pracy lekarzy oraz stosunku do pacjentów. Jak mówi sam Patryk Vega, póki co jeszcze nikt nie ukazał tego świata w taki sposób jak on planuje, więc widzowie mogą być zaskoczeni. Bez Vegi w kolejnym Pitbullu nie wystąpi również Piotr Stramowski, więc być może panowie znów połączą siły? Tym bardziej, iż aktor ma doświadczenie w portretowaniu lekarza, gdyż w 2013 roku na potrzeby polsatowskiego serialu 2XL wcielił się w biochemika pomagającego głównym bohaterkom w walce z nadwagą. Trzeba przyznać, że wtedy prezentował się zupełnie inaczej niż dzisiaj.

piotr stramowski, lekarze, 2xl, vega

Warto pamiętać, iż produkcje medyczne cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. TVP nieprzerwanie od wielu lat emituje telenowelę Na dobre i na złe, a kilka lat temu największym hitem TVN był serial Lekarze. Nie można zapomnieć też o filmie Bogowie w reżyserii Łukasza Palkowskiego, który zdobył niezliczoną ilość nagród i był największym przebojem komercyjnym polskich kin w 2014 roku. Teraz za tę nośną tematykę bierze się jeden z najpopularniejszych polskich reżyserów. Czy to nie gwarantowany przepis na hit?

źródło: polskatimes.pl / ilustracja wprowadzenia: facebook.com/patrykvegaofficial

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?