X-Men: Teen Spirit – Sophie Turner zdradza kiedy ruszą zdjęcia! Drobny spoiler dotyczący Gry o Tron!

W ostatnim czasie dużo było słychać o planach na temat nowego filmu dziejącego się w świecie X-Menów. Niedawno informowaliśmy Was o nowym roboczym tytule X-Men: Supernova, który film otrzymał na czas kręcenia zdjęć, brzmiał on X-Men: Teen Spirit. Teraz pojawiły się nowe informacje dotyczące omawianego filmu. Otóż w ostatnim wywiadzie z HeyUGuys Sophie Turner (filmowa Jean Grey) postanowiła zdradzić rąbka tajemnicy i wyjawiła, kiedy możemy spodziewać się rozpoczęcia zdjęć do nowego filmu, który będzie swoistą kontynuacją zeszłorocznego XMen: Apocalypse. W poniższej wypowiedzi aktorka prawdopodobnie nieświadomie ujawniła również szczegół dotyczący jej postaci z Gry o Tron:

Mamy zamiar niedługo rozpocząć kręcenie kolejnych X-Menów. Właśnie zakończyliśmy zdjęcia do 7. Sezonu Gry o Tron, a ja mam jeszcze kilka filmów do zrobienia przed tym, jak zaczniemy X-Menów. Wtedy udamy się na plan 8. Sezonu [Gry o Tron – przyt. autor].

Tym samym potwierdzono, że zdjęcia do X-Men: Teen Spirit ruszą jeszcze w tym roku, a bohaterka, którą Sophie odgrywa w Grze o Tron, przeżyje 7. Sezon serialu.

Znalezione obrazy dla zapytania Sophie Turner jean grey

Zobacz również: Logan: Wolverine – Rosomak wkurza się w pierwszym fragmencie filmu

Pierwszy opis fabuły X-Men: Teen Spirit wygląda następująco:

Zgromadzeni przez Profesora Xaviera w celu obrony świata, który zarówno się ich boi oraz nienawidzi, X-Meni stoczyli niezliczoną ilości bitew. Ich drużyna wypełniała międzygalaktyczne misje oraz razem pokonywała wielokrotnie potężniejszych wrogów, ale nic nie było w stanie przygotować ich na zagrożenie, któremu muszą obecnie sprostać. Jean Grey nabyła bowiem trudną do pojęcia moc, która z czasem przejęła kontrolę nad jej ciałem i umysłem, wyzwalając cały ogrom swojej potęgi. Teraz muszą oni zdecydować, czy życie ich koleżanki warte jest ryzyka unicestwienia całego wszechświata!

Poza tym, nie wiadomo na razie nic na temat reżysera, ani obsady widowiska, chociaż prawdopodobnie powrócą na plan aktorzy wprowadzeni w X-Men: Apocalypse. Pozostaje nam czekać na kolejne szczegóły!

Źródło: comingsoon.net, heyuguys.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?