Ewan McGregor w filmie Patryka Vegi – zobaczcie Czerwony punkt!

Po licznych zapowiedziach i reklamach już można obejrzeć wspólne dzieło aktora znanego z Amerykańskiej sielanki oraz reżysera Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Zgodnie z przewidywaniami, jest to film krótkometrażowy powstały jako reklama wchodzącego na polski rynek serwisu VOD Showmax. Opowiada on o biznesmanie (McGregor), który dostaje z pozoru nieistotny prezent – wskaźnik laserowy. Jednak już wkrótce to urządzenie wprowadzi go w poważne kłopoty, gdy nieopodal na ulicy dojdzie do zabójstwa. Pełną etiudę można zobaczyć jedynie rejestrując się w serwisie Showmax na stronie showmax.com. Jak głosi informacja, pierwsze 14 dni korzystania ze strony jest darmowe. Dodatkowo dla nieprzekonanych reżyser opublikował dłuższą, bo trwającą aż minutę wersję zwiastuna.

https://www.youtube.com/watch?v=raUJAew_h_c

W filmie prócz Ewana McGregora możemy zobaczyć całą plejadę polskich gwiazd, takich jak: Olga Bołądź, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski i Tomasz Oświeciński. Czy dacie się przekonać i zarejestrujecie w serwisie Showmax, by obejrzeć Czerwony punkt? Jeśli tak, koniecznie dajcie znać, jak wam się film podobał.

źródło: showmax.com / ilustracja wprowadzenia: czerwonypunkt.pl

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?