Remake Raidu ma już reżysera i główną gwiazdę!

XYZ Films opublikowało filmik, na którym znany fanom marvelowskiego uniwesum z roli Crossbonesa, Frank Grillo oraz reżyser nowej Drużyny A, Joe Carnahan potwierdzają swój udział w remaku indonezyjskiego filmu akcji o tytule Raid

 

Carnahan jednocześnie uspokajał w kolejnych postach, że reżyser pierwowzoru, Gareth Evans jest producentem nowej wersji filmu. Dodatkowo Carnahan nie nazywa swojego nadchodzącgo filmu po prostu remakiem, tylko „próbą zobrazowania na nowo tego samego scenariusza” i zapewnia, że fani Raidu nie będą zawiedzeni.

The Raid Remake Gets Frank Grillo to Star & Joe Carnahan Directing!

Zobacz również: Deadpool 2 – Znamy szczegóły castingu Domino oraz krótką listę kandydatek do roli!

Raid z 2011 roku opowiadał historię elitarnej jednostki SWAT wkraczjącej do siedziby kartelu narkotykowego. Komandosi nie wiedzą, że wieżowiec zamieniono w twierdzę pełną bezwzględnych, brutalnych i świetnie przygotowanych do ataku przestępców. Oddział wpada w pułapkę. Jedyną szansą na ucieczkę jest przedarcie się przez trzydzieści pięter wieżowca.

W 2014 roku mówiono, że na stanowisku rezysera remaku zasiądzie Patrick Hudges (Niezniszczalni 3), a w głównej roli wystąpi Taylor Kitsch (John Carter i Ocalony).

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?