Tajemnicza rola malezyjskiej aktorki w filmie Marvel Studios

Marvel Studios ogłosiło obsadzenie malezyjskiej aktorki o imieniu Raja Ilya w jednym ze swych przyszłych filmów. Udzielając wywiadu dla malezyjskiego portalu Star2, który miał miejsce w związku z promocją filmu Soulmate Hingga Jannah, kobieta zdradziła, że prace nad nowym obrazem z uniwersum Marvela rozpoczną się pod koniec roku. Wspomniała również o tym, że dopiero na miejscu pozna tytuł obrazu, a rolę miała otrzymać od osoby z Indonezji, która występowała w kilku projektach Marvela i Disneya. Po zakończeniu swoich dotychczasowych zobowiązań, a przed wylotem do Hollywood, rozpocznie półroczny trening z aktorem i indonezyjskim mistrzem sztuk walki Yayanem Ruhianem, który wystąpił w The Raid oraz siódmej części Gwiezdnych wojen zatytułowanej Przebudzenie Mocy (zagrał wówczas Tasu Leecha).

Znalezione obrazy dla zapytania Raja Ilya

Zobacz również: Pełna zapowiedź 3. fazy Uniwersum Marvela! Ujawniono mnóstwo nowych grafik koncepcyjnych!

Wielu wskazuje, że filmem w którym zagra Ilya może być Captain Marvel, jednak na chwilę obecną nie ma oficjalnego potwierdzenia. Aktorka, której pełne imię i nazwisko brzmi Ramilah Begum Raja Mohammad, wystąpiła w wielu serialach telewizyjnych (m.in. Gerak Khas 2016 i Tuan Anas Mikael) oraz filmach (Appalam oraz Suamiku, Encik Perfect 10).

Źródło: Star2, Bleeding Cool / Ilustracja wprowadzenia: Bleeding Cool

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?