Wytypuj Oscarowych faworytów razem z Cinema City!

Z okazji wręczenia Oscarów sieć kin Cinema City przygotowała wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest ponad 20 000 nagród! Wystarczy wytypować zwycięskie filmy na stronie http://oscary.cinema-city.pl. Do wygrania m.in. darmowe bilety do kina.

Domyślasz się kto w tym roku zdobędzie statuetkę Oscara? Natalie Portman jako słynna Jackie Kennedy? Ryan Gosling za rolę pianisty jazzowego w muzycznej komedii „La La Land”? Zachwycająca Michelle Williams jako Randi w „Manchester by the Sea”? Jeff Bridges za rolę nieustępliwego szeryfa w westernie „Aż do piekła”?

Weź udział w zabawie i wygraj jedną z ponad 20 000 nagród. To bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę http://oscary.cinema-city.pl i wytypować swoich faworytów do Oscara w każdej z pięciu kategorii:

  • Najlepszy film
  • Najlepszy aktor pierwszoplanowy
  • Najlepszy aktor drugoplanowy
  • Najlepsza aktorka pierwszoplanowa
  • Najlepsza aktorka drugoplanowa.

Im bliżej werdyktu Akademii będziesz, tym cenniejsze nagrody otrzymasz. Do wygrania są darmowe bilety do kin Cinema City, popcorny oraz wiele innych nagród! Konkurs trwa od 15 do 26 lutego. Spiesz się! Liczba nagród jest ograniczona.

Oscary W Cinema City 1

Więcej informacji na www.cinema-city.pl.

Źródło: informacja prasowa / Cinema-City

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?