John Wick wie, jak rozpocznie się jego następna przygoda! Czy tak będzie wyglądać John Wick 3?

Gdy na początku miesiąca informowaliśmy, że John Wick 3 nie jest takim pewniakiem jak mogłoby się wydawać, nie spodziewaliśmy się, iż filmowcy tak szybko rozwieją niniejsze wątpliwości. Co prawda, Chad Stahelski, reżyser drugiej części oraz współtwórca pierwszej, nadal studzi nasz entuzjazm, ale przy słowach samego Johna Wicka jego sceptycyzm całkowicie traci na znaczeniu! Keanu Reeves już posiada bowiem pomysł na rozpoczęcie zwieńczającej trylogię odsłony przygód płatnego zabójcy i co więcej, jest on niesłychanie efektowny! Spójrzcie sami:

Myślę, że trzecia część powinna rozpocząć się bezpośrednio po zakończeniu drugiej. Wick powinien próbować wydostać się z Nowego Jorku, w ogóle z wyspy. Może poprosi Króla Bowery’ego [postać grana przez Laurence’a Fishburne’a – przyp.red.]. Może sam John Leguizamo się do mnie pofatyguje i stwierdzi „John, nie mogę tego zrobić, zostałeś ekskomunikowany”. Może Rada Najwyższa da o sobie znać i będzie urządzać w mieście rozróby? I może właśnie wtedy zacznie zgrzytać między Mafią a Continentalem? Może to Wick będzie prowodyrem tych tarć i rozpocznie wojnę? Czy to nie byłoby wspaniałe?

johnwick.jpeg

Zobacz również: Keanu Reeves z chęcią powróci do Matrixa … Stawia tylko jeden warunek!

Tak trzymaj Panie Reeves! Pozytywnego nastawienia, energii oraz chęci do eksperymentowania, które wręcz wylewają się ze słów aktora, wystarczyłoby do obsłużenia kolejnej trylogii! Nie chcemy tutaj przepowiadać przyszłości, ale dla chcącego nie ma nic trudnego! Ponadto w sukurs przychodzi mu sam reżyser produkcji. Chad Stahelski również posiada koncept dotyczący Johna Wicka 3 i wcale nie kłóci się on z pomysłami Keanu Reevesa.

Jeśli będziemy mieli tyle szczęścia i będzie nam dane kontynuować tę serię, to chciałbym poszerzyć uniwersum o 25% względem poprzedniej części. A potem jeszcze bardziej się weń zagłębić – tak gdzieś o kolejne 50%.

No i jak tu uwierzyć we wspomniany sceptycyzm Stahelskiego, skoro sam nam podsuwa takie wizje przyszłości? To tylko gra pod publiczkę! Nie wierzcie mu! Uwierzcie natomiast w fakt, iż póki co współpraca reżysera z gwiazdorem zazębia się niemal całkowicie, zatem nic nie powinno stać na przeszkodzie ku realizacji Johna Wicka 3. A już na pewno nie pieniądze, gdyż w zaledwie 10 dni John Wick 2 uzbierał niemal 100 mln dolarów. Widzimy zatem, że motyw zemsty nadal rozchodzi się jak świeże bułeczki, co tylko powinno zachęcić wytwórnię Lionsgate do finansowania kolejnych produkcji z płatnym zabójcą w roli głównej. Aż ciarki po plecach przechodzą na samą myśl o tym, co za te pieniądze odstawią choreografowie …

https://www.youtube.com/watch?v=Ip2tNK0Zq1A

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?