Hellboy 3 nie powstanie!

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o ankiecie zorganizowanej przez Guillerma del Toro na Twiterze, w której fani mieli się opowiedzieć za powstaniem kontynuacji historii Bezrogiego Pół-demona. Zdobycie 100 000 głosów miało dać szansę na rozważenie rozpoczęcia prac nad filmem, co udało się osiągnąć w niecałe 24 godziny. Miał on omówić sprawę z odtwórcą głównej roli, Ronem Perlmanem oraz twórcą postaci Mikiem Mignolą. Dzisiaj na Twitterze reżyser napisał jednak:

Przykro mi o tym informować, ale rozmawiałem z każdą ze stron i jestem pewien na 100%, że Hellboy 3 nie powstanie.

Hellboy 3

Zobacz również: John Wick wie, jak rozpocznie się jego następna przygoda! Czy tak będzie wyglądać John Wick 3?

Del Toro nie podał żadnych szczegółów tego obrotu spraw, ale prawdopodobnie przeciwny projektowi był Mike Mignola, bowiem Ron Perlman juz kilka tygodni temu nie miał nic przeciwko kontynuacji. Szkoda, ponieważ wizja del Toro dotycząca 3 części prezentowała się interesująco:

W kontynuacji, Hellboy miał pogodzić się ze swoim nieuchronnym przeznaczeniem, wedle którego miał stać się bestią Apokalipsy.Wraz z Liz musiałby się zmierzyć ze swoją naturą, żeby pokonać nowego przeciwnika. Jak na ironię, musiałby stać się bestią, żeby uchronić ludzkość, lecz zmieniając się jednocześnie w o wiele mroczniejszą postać. 

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?