Pitbull – Andrzej Grabowski nie wystąpi w nowej odsłonie!

Na początku był Patryk Vega. Później Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Tomasz Oświeciński a teraz przyszła kolej na osobę, która podobnie jak Patryk Vega, była w sadze Pitbull od samego początku. Chodzi oczywiście o Andrzeja Grabowskiego:

Nie zamierzam brać udziału w nowym „Pitbullu”. Nie chcę się z tego tłumaczyć w żaden sposób. Po prostu nie i już. 

pitbull nowe porzadki

Najwyraźniej aktorzy nie mogli pogodzić się z odejściem Patryka Vegi i postanowili się odłączyć od projektu właśnie ze względu na niego. Przyczyną odejścia Vegi było nieporozumienie pomiędzy reżyserem a producentem. Jednak odejście z Pitbulla nie oznacza zaprzestania udzielania się na stanowisku reżysera, bowiem Vega ma już zaplanowane cztery filmy i trzy seriale czego mogliśmy się dowiedzieć z rozmowy z Telemagazynem: 

W tej chwili przygotowuję cztery filmy oraz trzy seriale i wspólnym mianownikiem wszystkich tych produkcji będzie dokumentacja, czyli to, co wychodzi mi najlepiej. To będą historie blisko życia, ultra realistyczne, oparte na dokumentacji i zasysaniu autentycznych rzeczy z rzeczywistości oraz prawdziwych dialogów z życia. Myślę, że widzowie w każdej z tych produkcji bez problemu rozpoznają mój charakter pisma.

Lecz na produkcje Vegi nie będziemy musieli długo czekać. Ledwo co mogliśmy zobaczyć krótkometrażowy Czerwony Punkt z Ewanem McGregorem i wyżej wymienionymi gwiazdami Pitbulla, a już 29 września 2017 roku będzie miał premierę najnowszy film Botoks. Scenariusz powstał na podstawie rozmów, które reżyser prowadził z lekarkami służącymi w służbie zdrowia. Wiemy na razie, że w filmie zobaczymy Tomasza Oświecińskiego:

 

Zobacz równiez: Reżyser Psów stworzy nowego Pitbulla!

wy jak myślicie? Czy Doda, która pojawi się w najnowszym Pitbullu w reżyserii Władysława Pasikowskiego, będzie w stanie zrekompensować nam brak poprzedniej obsady? Piszcie w komentarzach!

Źródła: antyradio.pl / ilustracja wprowadzeniowa: materiały prasowe

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?