Advertisement
Advertisement

The Commuter – film pojawi się później niż zakładano

Wytwórnia Lionsgate poinformowała w czwartek (23.02) o pojawieniu się opóźnienia względem premiery najnowszego filmu Jaume Collet-Serry. Obraz, w którym wystąpi m.in. Liam Neeson, będzie można zobaczyć w kinach 12 stycznia 2018 roku, czyli trzy miesiące później aniżeli zakładano wcześniej (mówiono początkowo o 13 października 2017 roku). Nie wiadomo, co było powodem odłożenia w czasie premiery.

The Commuter

Zobacz również: The Commuter – do obsady dołączy Patrick Wilson!

W The Commuter Neeson zagra biznesmena, którego codzienne dojazdy do domu wciągną w kryminalny spisek, gdy dowie się o zabójczym planie rozgrywającym się w pociągu. Farmiga wcieli się w rolę tajemniczej kobiety, która daje Neesonowi kusząco niebezpieczną ofertę, natomiast Wilson odegra rolę przyjaciela biznesmena.

Scenariusz do The Commuter przygotowali Byron Wilinger i Phil de Blasi. W filmie będzie można zobaczyć m.in. Verę Farmigę, Patricka Wilsona oraz Sama Neilla. Nad projektem czuwali także producenci: Michael Dreyer (Przekręt), Alex Heineman (Non-Stop), Andrew Rona (Equilibrium) i Juan Sola (Anna).

Źródło: Entertainment Weekly / Ilustracja wprowadzenia: Entertainment Weekly

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?