Logan: Wolverine – Sir Patrick Stewart również żegna się z X-Menami?

Choć Logan: Wolverine zbiera bardzo pochlebne recenzje, to wiele wskazuje na to, że dla wielu fanów serii X-Men będzie się kojarzył głównie z pożegnaniami odtwórców istotnych ról. Po tym, jak Hugh Jackman zapowiedział, że to jego ostatni występ w roli Wolverine’a, teraz podobną deklerację złożył Sir Patrick Stewart.

Obajk aktorzy brali udział w filmie X-Men z 2000 roku, kiedy to Marvel przeniósł to niezwykłe komiksowe universum na ekran kinowy. W marcu zrobi to po raz kolejny, jak się okazuje, po raz ostatni także z udziałem Sir Patricka Stewarta w roli Xaviera. W wywiadzie dla Entertainment Weekly 76-latek przyznał, że widział już film i że po seansie doszedł do wniosku, że to perfekcyjne zakończenie jego przygody z tym światem:

Obejrzeliśmy ostatnio ten film w Berlinie, m.in właśnie z Hugh Jackamanem i choć widziałem go już wcześniej teraz, także z powodu towarzystwa, spojrzałem na niego z zupełnie innej perspektywy. W pewnym momencie widziałem, jak Hugh musi wycierać łzy i uświadomiłem sobie, że muszę zrobić to samo. Potem nagle film się skończył, a my musieliśmy wyjść na scenę. Na szczęście mieliśmy chwilę, żeby dojść do siebie, poczekaliśmy do końca napisów i dopiero wtedy ruszyliśmy. Doszedłem do wniosku, że nigdy nie będzie lepszego, bardziej wymownego zakończenia mojej przygody z tą serią, niż właśnie ten film. Dlatego też tego samego wieczoru powiedziałem do Hugh, że dla mnie to również koniec. 

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji:

https://www.youtube.com/watch?v=2pTzbo5Sbc8

Zobacz również: Logan: Wolverine – przedpremierowa recenzja filmu z Berlinale 2017!

Film wejdzie do polskich kin 3 marca 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com/Fotografia wprowadzenia: usatoday.com

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?