Mr. Sinister w jednym z przyszłych filmów Marvela?

Producent Simon Kinberg nie tak dawno ujawniając związek pomiędzy Loganem: Wolverinem, a X-Men: Apocalipse, został zapytany o możliwość pojawienia się jednej z najbardziej kojarzonych z uniwersum, a mianowicie Mr. Sinistera. Odpowiedział wówczas, że „byłoby wspaniale zobaczyć tę postać, która jest jedną z niewykorzystanych postaci w świecie X-Menów, lecz mamy w planach uwzględnienie jej”.

Mr. Sinister

Zobacz również: Logan: Wolverine – zobacz proces tworzenia X-23

Jak dotąd Mr. Sinister pojawił się jedynie w filmach animowanych m.in. w X-Men: Evolution. Kinberg nadmienił, że sam jest wielkim fanem historii o Dark Phoenix i jeśli mroczny charakter miałby kiedykolwiek się pojawić, to dobrą ku temu okazją byłoby przedstawienie go w X-Men: Supernova, poświęconą tej postaci. Co ciekawe, w 2015 roku podczas premiery Trumbo na London Film Festival, Bryan Cranston powiedział Metro, że chciałbym zagrać Mr. Sinistera, jednak pod warunkiem, że zostanie on stworzony od podstaw. Wolę wcielenia się w tę postać potwierdził kilka dni później na panelu SuperMansion podczas New York Comic-Con.

Źródło: Heroic Hollywood, ComicBook / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?