Oscary 2017 już dziś! Gdzie oglądać galę na żywo?

Jak zapewne wiecie, 89. gala wręczenia Nagród Akademii, Oscarów odbędzie się tej nocy. Razem z nami będziecie mogli śledzić kolejne wyniki, dzięki relacji na żywo prowadzonej przez redaktora Dominika Dudka. Bądźcie z nami! W poniższym linku możecie już sprawdzić naszych faworytów! Czy nasze typy się potwierdzą, zobaczymy!

Zobacz również: Kto wygra Oscary 2017? Typujemy zwycięzców we wszystkich kategoriach!

CANAL+ wyemituje 89. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® jako jedyna telewizja w Polsce. Oscary® zostaną wyemitowane w paśmie odkodowanym dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Gospodarzem studia oscarowego będzie Grażyna Torbicka. Transmisja rozpocznie się o godzinie 1:55!

 

89. galę wręczenia Oscarów® poprowadzi Jimmy Kimmel. Dla gwiazdora talk show „Jimmy Kimmel Live!” będzie to debiut w roli gospodarza najważniejszego filmowego wieczoru w Hollywood. W programie komika regularnie pojawiają się gwiazdy kina, a najpopularniejsze skecze w internecie gromadzą kilkadziesiąt milionów wyświetleń.

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?