Advertisement
Advertisement

Porady na zdrady na szczycie polskiego Box Office

Porady na zdrady, najnowsza komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, zgromadziła w premierowy weekend 131 704 widzów, dzięki czemu była najchętniej oglądaną produkcją w ubiegły weekend w polskich kinach. Jest to zbliżony wynik do poprzedniej komedii reżysera, Dzień dobry, kocham Cię!, która w swój premierowy weekend w 2014 roku zgromadziła 137 756 widzów.

https://www.youtube.com/watch?v=cdNrpz6hGOI

Zobacz równieżPorady na zdrady – recenzja polskiej komedii!

Opis produkcji: Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…

Premiera filmu odbyła się 24 lutego.

Źródło: Boxoffice.pl / Ilustracja wprowadzenia: Magdalena Rzymanek / Tomasz Paczkowski

Stały współpracownik

Entuzjasta kina oraz pasjonat Box Office. W wolnym czasie prowadzi statystki międzynarodowych wyników finansowych filmów. Student Szkoły Głównej Handlowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?