Assassination Nation – znamy obsadę filmu!

Assassination Nation to film, który zostanie wyprodukowany przez Matthew Malek z Foxtail Entertainment (Milczenie), Anitę Gou (To the Bone), David Goyer reprezentujący Phantom Four (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości), Kevin Turen (99 Homes, Arbitraż) oraz Aaton L. Gilbert z Bron Studios (Fences, Narodziny narodu). Współpracować z nimi będzie Creative Wealth Media. We wspólnym oświadczeniu Gou i Malek stwierdzili, że „nie mogą być bardziej szczęśliwi pracując z tak świetną obsadą, która pomoże tchnąć życie w tę serię. […] Sam (mowa o Samie Levinsonie – przyp. autora) ma wizję dla tej produkcji, współgrającą z niesamowitą historią, unikalnym stylem oraz wspaniałymi aktorami. Bron Studios i Phantom Four są natomiast znakomitymi partnerami posiadającymi podobne odczucia, jeśli chodzi o styl narracji.

Assassination Nation poster

Będzie to opowieść o czwórce nastoletnich dziewczyn żyjących na przedmieściach, które znajdą się w centrum uwagi światowych mediów po wycieku danych osobistych w skutek działania anonimowego hakera. Scenariuszem i reżyserią zajmie się Sam Levinson. W obsadzie znajdą się m.in. Bella Thorne (THE DUFF [#ta brzydka i gruba], Rodzinne rewolucje), Maude Apatow (Wpadka, 40 lat minęło), Bill Skarsgard (W kosmosie nie ma uczuć, Netflix’s Hemlock Grove), Joel McHale (NBC’s Community, Ted), Colman Domingo (Lincoln, Selma), Odessa Young (Powrót), Hari Nef (Amazon’s Transparent), ABRA oraz Suki Waterhouse (The Bad Batch, Billionaire Boys Club).

Zdjęcia do produkcji rozpoczną się jesienią 2017 roku w Luizjanie.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?