Advertisement
Advertisement

Kong: Wyspa Czaszki – wyspa w Google Maps?

„Nie pomylcie Wyspy Czaszki z Skull Island przy Long Beach. Ta jest trochę dalej, ale jest tego warta. Na szczęście pojechaliśmy tam w dużej grupie. Lecz podczas nocy połowa grupa zniknęła! Dziwne co?” To tylko fragment jednej z recenzji, wystawionej Wyspie Czaszki, która w ramach akcji promocyjnej nadchodzącej produkcji Kong: Wyspa Czaszki, została umieszczona w Google Maps. Fikcyjna wyspa znajduje się na Oceanie Spokojnym i ma już ponad 7000 opinii i 200 zdjęć. 

„Od momentu, w którym wyszłam z helikoptera, wiedziałam, że to miejsce jest specjalne. Wszystko było takie nienaruszone. Moje oczy i uszy nie mogły doczekać się poznawania tych niesamowitych dźwięków i widoków. Jednak coś mi mówiło, aby nie włóczyć się za daleko. I była to bardzo słuszna decyzja. Moja rada? W trzech słowach: trzymajcie się ścieżki. Wycieczka jest wspaniała, ale nie dotykajcie tych ładnych cośków. Broń boże nie wychodźcie w nocy, a już na pewno, trzymajcie się z dala od małp, zwłaszcza tej dużej. Zobaczycie, o co mi chodzi, jak tam dojedziecie, ale możecie nie wrócić.”

mapa kong

Zobacz również: Kong: Wyspa Czaski – co znajdziemy w scenie po napisach? Spoilery!

Podobna akcja miała miejsce w ramach premiery Dr. Strange’a, podczas której na portalu jak dojadę, wyskakiwała opcja teleportacji. 

161024105718 disney 1 large

Co uważacie o tej całej akcji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródła: antyradio.pl / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?