Star Wars: The Last Jedi – Luke Skywalker przemówił!

W trakcie dorocznego spotkania udziałowców The Walt Disney Company, które odbyło się w Denver, zaprezentowano bardzo ciekawy materiał z Star Wars: The Last Jedi. Chodzi tu m.in. o scenę, na której kończyła się siódma część, czyli Rey przekazującą miecz świetlny Luke’owi Skywalkerowi. Okazuje się, że postać, w jaką wciela się Mark Hamill, zadaje młodej dziewczynie pytanie: „kim jesteś?”, przed otrzymaniem od niej dawno niewidzianej broni Jedi. Ujawniono także inne szczegóły znajdujące się w filmie. Widać poszczególne sceny m.in. z Chewbaccą, Generał Leią Organą, Finnem oraz różnymi krajobrazami (góry, oceany, lasy i pustynie), a także fragment „ze zwisającym nad ziemię X-wingiem, który jest atakowany wewnątrz gigantycznego statku”.

Zobacz również: Mark Hamill z Oscarem za Star Wars: The Last Jedi? J.J. Abrams jest tego pewien!

Plakat The Last Jedi

Na premierę Star Wars: the Last Jedi musimy czekać do 13 grudnia 2017. Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong’o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony’ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy’ego Serkisa. Do obsady natomiast dołączyli: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Collider

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?