Aquaman – zobacz projekt broni superbohatera!

Artysta koncepcyjny Ed Natividad stworzył na potrzeby filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości kilka prac, które odrzucono lub ostatecznie wykorzystano w obrazie. Jednym z zatwierdzonych projektów był kij, który wraz ze zniszczonym kostiumem Robina, mogliśmy zobaczyć w krótkiej scenie, kiedy Bruce Wayne zastanawiał się nad swoimi działaniami. Jednak, najciekawszym okazuje się być projekt trójzęba należącego do Aquamana, który opierał się na odrzuconych propozycjach broni pomocnika Batmana. Dla fanów uniwersum DC interesujące mogą wydać się zmiany, jakie przeszedł oręż superbohatera, by przybrać ostateczną formę.

https://www.youtube.com/watch?v=j-Rz4NSHGL0

Zobacz również: Aquaman – Jason Momoa o scenariuszu i reinterpretacji tytułowego bohatera

Za reżyserię Aquamana odpowiadać będzie James Wan, który będzie tworzył film na podstawie scenariusza Willa Bealla. W filmie wystąpią Jason Mamoa jako Arthur Curry/Aquaman, Amber Heard jako Mera, Willem  Dafoe jako Nuidis Vulko, Patrick Wilson jako Orm/Ocean Master, Yahya Abdul-Mateen II jako Black Manta i prawdopodobnie Nicole Kidman jako Atlanna, matka głównego bohatera. Krótkie Cameo może zaliczyć Dwayne Johnson jako Black Adam.

Aquaman staff

Aquaman staff2

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: MovieWeb

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?