Stroje Aquamana i Flasha na zdjęciu za kulisami „Justice League”!

Zack Snyder wrzucił do sieci poprzez Twittera zdjęcie zza kulis przygotowań do „Justice League”. Widzimy na nim reżysera stojącego z Jasonem Mamoa, wcielającym się w Aquamana. Nic by w tym nie było dziwnego, gdyby nie fakt, że za panami można dostrzec stroje Aquamana, Flasha no i właśnie kogoś jeszcze. Ponad to na poniższych zdjęciach widzimy obraz, na którym jest prawdopodobnie Mera – żona Aquamana.

W internecie od razu fani zaczęli wymieniać kilka typów. Czarny strój stojący przed kostiumem Aquamana, nie do końca przypomina stój Batmana, chyba, że jego inną wersję. Większość jednak osób głosi, że czarny strój może należeć do Black Manty, Ocean Mastera lub nawet Nightwinga, gdyż dostrzegają na jego popiersiu popularne logo pomocnika Batmana. Spójrzmy na dole na wcześniej wspomniane postacie, w znanym już wyglądzie. 

Black Manta

Ocean Master

Nightwing

Kogo strój widzimy, prawdopodobnie dowiemy się niedługo, gdyż prace na planie„Justice League: Part One” rozpoczną się 11 kwietnia 2016 roku. Za reżyserię odpowiadać będzie Zack Snyder, natomiast premiera zapowiedziana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net /  Ilustracja wyróżniająca: Zack Snyder

Justice League

 

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?