Advertisement
Advertisement

Breathe – Andrew Garfield i Claire Foy na pierwszym zdjęciu z filmu Andy’ego Serkisa

Pamiętacie może aktora, który zagrał Golluma, King Konga i Caesara? Andy Serkis, słynny „aktor bez twarzy”, nazywany tak, gdyż często wciela się w bohaterów, których wygląd jest modyfikowany komputerowo, zalicza właśnie swój debiut reżyserski. 27 października 2017 roku będzie miała premiera jego filmu pt. Breathe. W rolach głównych zobaczymy Andrew Garfileda i Claire Foy. W sieci zadebiutowało właśnie pierwsze oficjalne zdjęcie z produkcji. Fotografię znajdziecie poniżej.

breathe andrew garfield i claire foy

Zobacz również: Przełęcz ocalonych – Ciekawostki

Breathe jest inspirowany prawdziwą historią rodziców Jonathana Cavendisha – znanego producenta filmowego, odpowiedzialnego m.in. za powstanie takich filmów jak Dziennik Bridget Jones i Gangster numer jeden. Garfield wciela się w Robina Cavendisha, który w wieku 28 lat zapada na polio, co prowadzi do paraliżu. Gdy lekarze dają mu trzy miesiące życia, Robin i jego ukochana żona Diana (Foy) nie poddają się i rozpoczynają walkę z chorobą.

Oprócz wcześniej wspomnianych aktorów w obsadzie znaleźli się również: Hugh Bonneville, Dean-Charles Chapman i Tom Hollander. Scenariusz przygotował William Nicholson (Gladiator).

Źródło: empiremagazine.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?