Ujawniono szczegóły na temat filmu o Hanie Solo!

Film Phila Lorda i Chrisa Millera o Hanie Solo jest na etapie filmowania, ale pewne szczegóły dotyczące fabuły zostały ujawnione przez prezesa Disney Boba Igera podczas ostatniego wydarzenia zorganizowanego na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Wspomniał on w jednej z wypowiedzi, że poznamy historię młodego Hana Solo na przestrzeni siedmiu lat po skończeniu przez niego 18. roku życia. Dowiemy się takżem jak znalazł się w posiadaniu Sokoła Millennium oraz jak doszło do jego spotkania z Chewbaccą. Iger wspomniał też o odkryciu prawdziwej tożsamości głównego bohatera:

„Dowiecie się, jak otrzymał swoje imię”.

Zobacz również: Woody Harrelson ujawnia imię swojej postaci w filmie o Hanie Solo!

Obsada filmu o Hanie Solo

Film trafi do kin 25 maja 2018 roku. Reżyserią zajmują się twórcy LEGO Przygody – Chris Miller oraz Phil Lord. Scenariusz napisali Lawrance Kasdan i Jon Kasdan. Główną rolę zagra Alden Ehrenreich. Towarzyszyć mu będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Na ekranie zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych wojen.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

 

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?