Logan: Wolverine – Zobacz fanowską… scenę po napisach!

W ostatnich tygodniach nie milkną słowa uznania pod kątem twórców Logan: Wolvereine. Pożegnanie z jedną z najpopularniejszych postaci z universum X-Men okazało się nadzwyczaj udane. Okazało się, że przeznaczenie filmu dla nieco starszej widowni (kategoria wiekowa) było strzałem w dziesiątkę, ale co zagorzalsi fani nie mogli wybaczyć scenarzystom, że po napisach końcowych nie zobaczyliśmy żadnej dodatkowej sceny.

Przed premierą spekulowano, że może się pojawić scena wyjaśniająca nam, co stało się z resztą mutantów. W końcu Wolverine i profesor Xavier to jedyni mutanci, którzy grali najważniejsze role we wcześniejszych filmach z tego universum. Fani postanowili jednak wziąć sprawy we własne ręce, stworzyli swoją wersję sceny po napisach i choć nie ma nic wspólnego z powyższymi spekulacjami, to trzeba przyznać, że pomysł mieli dość oryginalny. Zwłaszcza, że pojawia się tam postać dobrze nam znana z innego filmu ze świata Marvela:

https://www.youtube.com/watch?v=4Y9QReuDqfQ

 Zobacz Również: Twórca Logan: Wolverine o zostawieniu furtki dla kolejnych produkcji o X-Menach

Opis: W niedalekiej przyszłości zmęczony życiem Logan (Hugh Jackman) opiekuje się chorym Profesorem X (Sir Patrick Stewart), ukrywając go przy meksykańskiej granicy. W momencie gdy Logan próbuje ukryć się przed światem i swoją przemijającą spuścizną, w jego życiu pojawia się młoda mutantka (Dafne Keen), która ścigana jest przez mroczne siły.

Obsada: Hugh Jackman, Sir Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant.

Za reżyserię filmu odpowiada James Mangold. Autorami scenariusza są Scott Frank, James Mangold i Michael Green. Film Logan: Wolverine miał premierę 3 marca 2017 roku.

Źródło: Youtube/Fotografia wprowadzenia: materiały prasowe

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?