„Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” – Bliższe spojrzenie na nowy kostium Ant-Mana

W sieci pojawiła się nowa grafika, która pozwala lepiej przyjrzeć się kostiumowi Ant-Mana. Grafika przedstawia figurkę Ant-Mana z filmu „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”. S.H.Figuarts to japońska firma zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości kolekcjonerskich figurek.

Civil-War-Ant-Man-SH-Figuarts

https://www.youtube.com/watch?time_continue=26&v=7xuiU0Z99wo

Opis dystrybutora: Film wytwórni Marvel pt. „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów” koncentruje się na przedstawieniu dalszych losów Steve’a Rogersa, który kieruje nową grupą Mścicieli w ich nieustannych staraniach mających na celu zapewnienie ochrony ludzkości. Jednakże po kolejnym niefortunnym incydencie z udziałem ekipy superbohaterów skutkującym niezaplanowanymi zniszczeniami, wzrastająca presja polityczna doprowadza do wprowadzenia systemu odpowiedzialności zarządzanego przez organy rządowe, dedykowanego do nadzorowania i dowodzenia teamem. Nowe zarządzenie powoduje rozłam w grupie Mścicieli. Ekipa dzieli się na dwa obozy – pierwszy dowodzony przez Steve’a Rogersa i jego pragnienie zniesienia jakiegokolwiek nadzoru nad superbohaterami w ich działaniach dążących do ochrony ludzkości, i drugi powstały na skutek zaskakującej decyzji Tony’ego Starka chcącego wspierać decyzję rządu odnośnie kontroli i odpowiedzialności.

Obsada filmu „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów”: Chris Evans – Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Robert Downey Jr. – Tony Stark/Iron Man, Scarlett Johansson – Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner – Clint Barton/Sokole Oko, Anthony Mackie – Sam Wilson/Falcon, Don Cheadle – Jim Rhodes/War Machine, Sebastian Stan – Bucky Barnes/Zimowy Żołnierz, Chadwick Boseman – T’Challa/ Czarna Pantera i Paul Bettany– Vision.

Polska premiera filmu odbędzie się 6 maja 2016 roku.

Źródło: comicbook.com /  Ilustracja wyróżniająca: materiały prasowe

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?