Advertisement
Advertisement

IT – Pennywise i Losers Club na nowych zdjęciach promujących horror

Wytwórnia New Line Cinema zaprezentowała kolejne, tym razem trzy zdjęcia z wyczekiwanej adaptacji powieści mistrza grozy – Stephena Kinga – zatytułowanej IT. W materiałach które znajdziecie poniżej, możecie zobaczyć klauna Pennywise (Bill Skarsgard) oraz fotografię przedstawiającą grupkę przyjaciół, która będzie musiała stawić czoła przerażającemu stworowi.

IT 1

Zobacz również: Okja – zobacz nowe zdjęcia z planu!

IT 2

IT 3

Reżyserem filmu jest Andy Muschietti (Mama). Obsada obrazu grozy składa się z następujących gwiazd: Jaeden Lieberher – Bill Denbrough, Finn Wolfhard – Richie Tozier, Sophia Lillis – Beverly Marsh, Jack Dylan Grazer – Stan Uris, Wyatt Oleff – Eddie Kaspbrak, Chosen Jacobs – Mike Hanlon i Jeremy Ray Taylor – Ben Hanscom.

Film oparty jest powieści spod pióra Stephena Kinga. Akcja adaptacji koncentruje się na pewnej obietnicy złożonej dwadzieścia osiem lat temu, która zmusza siedmiu dorosłych już bohaterów do kolejnego spotkania w Derry w stanie Maine, gdzie jako nastolatkowie zmierzyli się ze złowieszczą kreaturą żerującą na mieście wspomnianych postaci. Niepewni, czy ich grupa faktycznie pokonała rzeczonego potwora raz na zawsze, jako dzieci poprzysięgli sobie, iż, jeśli kiedykolwiek To powróci, ponownie zbiorą się razem i stawią mu czoła. Obecnie, niczemu niewinne pociechy są kolejny raz brutalnie mordowane, a w związku z tym wracają bohaterom ciężkie wspominania wyrzuconego przez nich z pamięci lata. Siódemka postaci musi zatem przygotować się do następnej batalii z potworem ukrywającym się w kanałach pod miastem Derry.

Obraz zostanie wydany w dwóch częściach. Pierwsza skupi się na grupie nastolatków zwących się dumnie Losers Club, a druga skoncentruje na następstwach feralnego lata, które odcisnęło ślad na dorosłych już bohaterach. Zatem IT Part One trafi do kin 8 września 2017 roku, a 17 marca rozpoczęły się zdjęcia do drugiej części.

Produkcją obrazu zajmują się następujące osoby: Barbara Muschietti, Dan Lin, Roy Lee, Seth Grahame-Smith i David Katzenberg. Powieść IT została już wcześniej zekranizowana w postaci miniserii telewizyjnej w 1990 roku. Jej reżyserem był Tommy Lee Wallace, a w rolę ikonicznego bohatera wcielił się Tim Curry.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?