Jumanji Dwayne’a Johnsona zmienia tytuł

Dostajemy kolejny znak, że najnowszy film z Rockiem może stać na bardzo wysokim poziomie. W dobie, gdy upraszcza się wszelkie tytuły (Power Rangers), rezygnuje z numeracji (Rings) i remake łatwo pomylić z oryginałem, najnowsza wersja Jumanji otrzymała swój podtytuł, także już nikt nie pomyli ją z filmem z 1995 roku z Robinem Williamsem. Po wyświetleniu nowej porcji materiału podczas Sony Pictures’s CinemaCon 2017 zadecydowano, że od teraz pełna nazwa produkcji brzmi Jumanji: Welcome to the Jungle (tłum. witamy w dżungli). Oczywiście nie pociąga to za sobą żadnych dokrętek dodatkowych scen ani nawet zmian montażowych, a po prostu lepiej oddaje charakter produkcji, której większa część rozegra się w tytułowej dżungli. Ujawniono również, że tym razem samo Jumanji nie będzie już grą planszową, lecz grą video, zapomnianym klasykiem z lat 90., który odkryty przez naszych bohaterów, wciągnie ich prosto do komputera i zmusi do grania swoimi avatarami.

Zobacz również: kiedy zobaczymy zwiastun nowego Jumanji?

Także tym razem wydarzenia nie rozegrają się w naszej rzeczywistości jak to miało miejsce w produkcji z Robinem Williamsem, lecz tej wirtualnej. Identyczny koncept widzieliśmy we Wrotach bohaterów Luca Bessona, które niedawno gościły na ekranach polskich kin. Ten film nie odniósł jednak sukcesu, oby odmienny los spotkał Jumanji: Welcome to the Jungle. Jak jest będziemu mieli okazję przekonać się oczywiście przy okazji premiery, ta światowa ustalona została na 21 grudnia 2017 roku, a o polskiej na razie nic nie wiadomo. Wciąż czekamy też na pierwszy zwiastun czy jakikolwiek inny, oficjalny materiał promocyjny.

źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: Universal

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?