Złe mamuśki 2 filmem tylko dla dorosłych!?

Po tym jak zeszłoroczna komedia Złe mamuśki odniosła sukces kasowy, zarabiając na całym świecie prawie 180 milionów dolarów przy 20 milionowym budżecie, oczywistym jest, że szybko ruszyły prace nad kontynuacją. Obraz póki co nazwano Bad Mom’s Christmas i wydaje się, że tym razem zobaczymy bardziej wulgarną produkcję. Największa gwiazda produkcji, Mila Kunis, opowiadając o filmie mówiła wiele ciekawych rzeczy, ale odniosła się też do ewentualnych kontrowersji i potwierdziła, że ten przeznaczony tylko dla dorosłych sequel będzie zawierał sceny całkowitej nagości.

Może być ostro. Wyjdzie penis albo nawet dwa. Na serio, powiedziałam „penis”. 

Pierwsza część nie zawierała rozbieranych scen jako takich. Prócz tej kwestii Mila Kunis opowiedziała również, jakie to uczucie pracować nad kontynuacją swojego filmu. Aktorka bowiem po raz pierwszy w karierze zgodziła się po raz drugi wcielić w tę samą postać.

Masz więcej do powiedzenia podczas preprodukcji i przy pisaniu historii. Bardziej angażujesz się w pierwsze czytanie, drugie i trzecie czytanie, ponieważ już lepiej rozumiesz swoją postać. To coś zupełnie innego, świetna sprawa.

https://www.youtube.com/watch?v=f3MmK7e3Two

Zobacz również: 5 inspirujących filmów o kobietach

źródło: cinemablend.com / ilustracja wprowadzenia: sdsvx.com

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?