Advertisement
Advertisement

Ant-Man and the Wasp – zaprezentowano logo produkcji!

Chociaż za razie nie wiemy prawie nic o tym, czego możemy spodziewać się po Ant-Man and the Wasp, w końcu zostało nam przynajmniej ujawnione logo filmu! Disney zaprezentował je w trakcie swojej prezentacji w trakcie CinemaConu, w której możemy dostrzec wszystkie planowane premiery wytwórni aż do końca 2019 roku!

2017 CinemaCon Walt Disney Studios Presentation 94175

Obsada: Paul Rudd powróci jako Scott Lang/ Ant-Man, Evangeline Lilly jako Hope van Dyne/ Wasp oraz Michael Pena w roli Luisa. Nie wiemy jeszcze czy do sequela powrócą pozostałe postaci z pierwszej części filmu. Michael Douglas wspominał, że bardzo chciałby ponownie pojawić się w produkcji, chociaż jego rola na pewno byłaby w porównaniu do pierwszego filmu bardzo ograniczona. Krążą również plotki o podpisaniu przez Sharon Stone kontraktu z Marvelem obejmującego zagranie przez nią w przyszłym filmie wytwórni tajemniczej bohaterki. Jedną z realnych możliwości jest wcielenie się aktorki w pierwszą Wasp – żonę Hanka Pym’a oraz matkę Hope. Ta informacja nie została jednak jak na razie potwierdzona.

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki vol. 2 – plakaty bohaterów widowiska oraz nowe grafiki!

C8EBGiXWkAEXDGt

Reżyserią filmu ponownie zajmuje się Peyton Reed, a nad scenariuszem pracują Andrew Barrer oraz Gabriel Ferrari, którym pomaga również Paul Rudd. Producentem wykonawczym widowiska jest Kevin Feige. Film wejdzie na ekrany naszych kin już 6 lipca 2018 roku!

Źródło: comicbookmovie.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?