Advertisement
Advertisement

To – zwiastun ekranizacji powieści Stephena Kinga bije rekord!

Zwiastun najnowszego filmu Andy’ego Muchiettiego pt. To, który zadebiutował w Internecie trzy dni temu stał się najchętniej oglądanym trailerem w sieci tym samym ustanawiając nowy rekord. W ciągu 24 godzin zobaczyło go 197 milionów internautów, pobijając rekord ustanowiony w grudniu ubiegłego roku przez Szybkich i wściekłych 8 (wówczas zobaczyło go 139 miliona osób). Co więcej, zwiastun horroru z przerażający klaunem zobaczyło 81 milionów użytkowników Facebooka a na Twitterze najgorętszym tematem był „Pennywise” oraz emotka z czerwonym balonem. Po 36 godzinach zwiastun zobaczyło już 246 milionów internautów.

Nic dziwnego. Zaprezentowany zwiastun obiecuje nam godnego następcę oryginału z 1990 roku tym bardziej, że Muchietti postarał się o to aby znacząco przypominał starzą wersję. Użytkownik YouTube’a – Matt Skuta – zmontował oryginalny film i zestawił go ze zwiastunem nowej wersji horroru aby pokazać między nimi podobieństwa. Materiał ten znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=fWuI9S1ao7I

Zobacz również: Phoenix Forgotten – zwiastun nowego horroru found footage

Film To oparty jest powieści spod pióra Stephena Kinga. Akcja adaptacji koncentruje się na pewnej obietnicy złożonej dwadzieścia osiem lat temu, która zmusza siedmiu dorosłych już bohaterów do kolejnego spotkania w Derry w stanie Maine, gdzie jako nastolatkowie zmierzyli się ze złowieszczą kreaturą żerującą na mieście wspomnianych postaci. Niepewni, czy ich grupa faktycznie pokonała rzeczonego potwora raz na zawsze, jako dzieci poprzysięgli sobie, iż, jeśli kiedykolwiek To powróci, ponownie zbiorą się razem i stawią mu czoła. Obecnie, niczemu niewinne pociechy są kolejny raz brutalnie mordowane, a w związku z tym wracają bohaterom ciężkie wspominania wyrzuconego przez nich z pamięci lata. Siódemka postaci musi zatem przygotować się do następnej batalii z potworem ukrywającym się w kanałach pod miastem Derry.

Obsada obrazu grozy składa się z następujących gwiazd: Jaeden Lieberher – Bill Denbrough, Finn Wolfhard – Richie Tozier, Sophia Lillis – Beverly Marsh, Jack Dylan Grazer – Stan Uris, Wyatt Oleff – Eddie Kaspbrak, Chosen Jacobs – Mike Hanlon i Jeremy Ray Taylor – Ben Hanscom.

Obraz zostanie wydany w dwóch częściach. Pierwsza skupi się na grupie nastolatków zwących się dumnie Losers Club, a druga skoncentruje na następstwach feralnego lata, które odcisnęło piętno na dorosłych już bohaterach. 17 marca ruszyły zdjęcia do drugiej części.

it plakat

Źródło: EW. com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?