Advertisement
Advertisement

Mumia – nowy zwiastun od Universal Pictures!

Universal Pictures rozpoczyna budowanie swojego uniwersum potworów! W sieci ukazal się właśnie drugi zwiastun widowiska Mumia, z Tomem Cruisem w roli głównej. Znajdziecie go poniżej. Zdradzono nam w nim kilka interesujących szczegółów na temat tytułowego monstrum. Jak Wam się podoba ta zapowiedź? Uważacie, że tytuł ma szansę odnieść większy sukces niż poprzednia Mumia w reżyserii Stephena Sommersa z 1999 roku? 

https://www.youtube.com/watch?v=GzorZUuZqEI

Zobacz również: Mumia – intrygujące oko starożytnego potwora na nowym plakacie filmu!

Opis dystrybutora (kino): Przez wieki spoczywająca w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni starożytna księżniczka (znana ze Star Trek: W nieznane Sofia Boutella), której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić, budzi się w dzisiejszych czasach. Jej złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Od gorących piachów pustyni, przez tajemnicze labirynty ukryte pod dzisiejszym Londynem Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów.

Obsada widowiska: Tom Cruise – Nick Morton, Russell Crowe – Henry Jekyll, Annabelle Wallis – Jenny Halsey, Sofia Boutella – Ahmanet, Jake Johnson – Sierżant Vail, Courtney B. Vance – Pułkownik Gideon Forster, Selva Rasalingam – Król Menehptre, Javier Botet – Set, Marwan Kenzari i Dylan Smith.

Dzieło Mumia wyreżyserował Alex Kurtzman, który ponadto wraz z Chrisem Morganem (seria Szybcy i wściekli) i Seanem Danielem (trylogia Mumia) sfinansował omawiane widowisko. Z kolei scenariuszem zajął Jon Spaihts (Prometeusz), a funkcję producenta wykonawczego powziął na swoje barki Bobby Cohen.

mummyplakatFot. Materiały prasowe

Polska premiera filmu odbędzie się 9 czerwca 2017 roku.

Źródło: YouTube.com / Ilustracja wprowadzenia – The Mummy – Official Trailer #2 [HD]

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?