„Life on the Line” – Travolta pod napięciem w nowym zwiastunie

Voltage Pictures opublikowało właśnie nowy zwiastun filmu „Life on the Line”, opowiadającego o niebezpieczeństwach i wyzwaniach, z jakimi na co dzień mierzą się ludzie pracujący przy liniach wysokiego napięcia. W rolach dwojga z nich występują John Travolta („Pulp Fiction”, „American Crime Story…”) i Devon Sawa („Nikita”, „Oszukać przeznaczenie”). 

Za reżyserię odpowiada David Hackl, scenograf takich produkcji jak „Piła II” czy „Outlander”. W obsadzie pojawiają się także: Kate Bosworth („21”, „Motyl Still Alice”), Sharon Stone („Nagi instynkt”, „Kasyno”), Gil Bellows („Skazani na Shawshank”, „Ally McBeal”), Julie Benz („Dexter”, „Piła V”) i Ryan Robbins („Reset”, „Sanktuarium”).

https://www.youtube.com/watch?v=SCZ4mIb9zSA

Jak czytamy w opisie fabuły: 

„Life on the Line” opowiada o załodze ekscentrycznych i odważnych ludzi, wykonujących ekstremalnie niebezpieczną pracę – naprawiania niszczejących sieci energetycznych. Beau (Travolta) to uczciwy człowiek, obwiniający się o śmierć brata i wychowujący osieroconą przez niego bratanicę, Bailey (Bosworth). Jego świat zatrzęsie się w posadach, gdy przystojny kochanek Bailey, Duncan (Sawa) dołączy do ekipy w dniu rozpętania się gigantycznej burzy, która śmiertelnie zagrozi ich życiom.

Planowana premiera filmu w tym roku, ale szczegóły póki co nie są znane. 

Źródło: FirstShowing.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. promocyjne

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?